Garden Court Sun Hotel
Dit hotel wordt voornamelijk gebruikt als u laat aankomt en de stad weer vroeg verlaat. Het ligt op een perfecte locatie op maar 3 km afstand van het vliegveld.
Het heeft een vriendelijke staf en is een goede accommodatie. Het ligt op een perfecte locatie op maar 3 km afstand van het vliegveld.
Het hotel verzorgt met een busje continu transfers die u naar de vliegveld kunnen brengen. Verder hebben ze een uitstekend ontbijt en zwembad. Verdere faciliteiten zijn airco, gelegenheid om te wassen, wake up call, fax mogelijkheid, internetverbinding. De kamers hebben airco, tv, telefoon, koffie/thee faciliteiten, haardroger, badkamer.
Meer afbeeldingen
Ligging |
Kijk ook eens naar...
|
|
|
De Agterplaas is gelegen aan de voet van de historische Melville Koppies. Het uitzicht en de rust doen de gasten vergeten dat ze in een van de drukste steden van Zuid Afrika zijn.
Meer...
|
Het Sunrock guesthouse is centraal gelegen in een mooie omgeving van Johannesburg. Het is maar 4 km van het vliegveld van O.R. Tambo verwijderd.
Meer...
|
De Irene country lodge is centraal gelegen tussen Johannesburg en Pretoria en maar 25 min. rijden van het vliegveld van Johannesburg.
Meer...
|
Voor degene die geen maand de tijd heeft maar toch veel verschillende gebieden van Zuid-Afrika wil zien, hebben we geprobeerd een reis samen te stellen die een goede indruk van Zuid-Afrika geeft. De reis begint in Johannesburg en via de Panorama Route, het Kruger Park en Swaziland bereikt u de provincie KwaZulu Natal. Hier vindt u onder andere de St. Lucia Wetlands/iSimangaliso Wetland Park, het Hluhluwe/Imfolozi Park en een rijke Zulu cultuur. Na een relaxdag aan de Indische Oceaan of een bezoek aan Durban vliegt u naar Port Elizabeth. Vanaf hier reist u naar Kaapstad via de Tuinenroute, Oudtshoorn, Hermanus, bekend van de walvissen en de wijngebieden in de Westkaap. Deze route kunt u ook andersom maken.
Meer...
|
Het gebied waar u met deze autoreis doorheen trekt is niet zo bekend en platgetreden, maar daarom niet minder interessant. Via het Pilanesberg Game Reserve en Kimberley reist u naar het Witsand Nature Reserve, het Kgalagadi Transfrontier National Park en de Augrabies Watervallen. Door de Karoo zakt u dan weer zuidwaarts en langs de Cederbergen en de Westkust bereikt u Kaapstad.
Meer...
|
|
De omgeving
Garden Court is een redlijk groot hotel, dicht bij het vliegveld van Johannesburg