House on the Westcliff
House on the Westcliff is een eenvoudig guesthouse. Het ligt iets uit het centrum van Hermanus.
_1256047864.jpg)
Het ligt enkele minuten vanaf de haven en de stad. Het heeft een rustige tuin met zwembad. Het heeft 5 prachtige kamers uitgerust met eigen ingang, en suite badkamer, verwarmd handdoekenrek, minikoelkast, koffie/thee faciliteiten,tv op de kamer. Verder heeft het een ontbijtzaal en men kan u tips geven waar u lekker kunt eten.
Meer afbeeldingen
Ligging |
Kijk ook eens naar...
|
|
|
Avalon on Sea ligt in Hermanus vlak aan het strand en is perfect gelegen om de walvissen te zien. Ook kunt u hier vogels kijken of een wandeling langs het Cliff Path maken. Het ligt binnen wandelafstand van het centrum van Hermanus. Hier zijn genoeg winkels en restaurants.
Meer...
|
Abalone is een uniek en artistiek guesthouse gelegen bij Sievers Point in Hermanus, een bekend punt bij het strand midden tussen het centrum van de stad en de prachtige witte stranden van Hermanus. Abalone geeft u een uitstekende gelegenheid om walvissen te bekijken op het wel bekende rots pad.
Meer...
|
Gelegen in de heuvels van Hermanus kunt u hier heerlijk ontspannen en genieten van de prachtige omgeving. U kijkt uit op de golfbaan van Hermanus die tegenover het guesthouse ligt. Aan de achterkant wordt u getrakteerd met een prachtig uitzicht over de bergen van Overberg en het welbekende Fernkloof Natuur Park.
Meer...
|
Deze reis laat u kennis maken met Kaapstad, de Winelands, de Tuin Route en een gedeelte van de Zuid kust. Door op enige accommodaties langer te verblijven is deze reis eenvoudig uit te breiden. Ook is deze reis goed te combineren met een van de overige regionale reizen vanuit Johannesburg, Durban of Upington.
Meer...
|
Voor degene die geen maand de tijd heeft maar toch veel verschillende gebieden van Zuid-Afrika wil zien, hebben we geprobeerd een reis samen te stellen die een goede indruk van Zuid-Afrika geeft. De reis begint in Johannesburg en via de Panorama Route, het Kruger Park en Swaziland bereikt u de provincie KwaZulu Natal. Hier vindt u onder andere de St. Lucia Wetlands/iSimangaliso Wetland Park, het Hluhluwe/Imfolozi Park en een rijke Zulu cultuur. Na een relaxdag aan de Indische Oceaan of een bezoek aan Durban vliegt u naar Port Elizabeth. Vanaf hier reist u naar Kaapstad via de Tuinenroute, Oudtshoorn, Hermanus, bekend van de walvissen en de wijngebieden in de Westkaap. Deze route kunt u ook andersom maken.
Meer...
|
|
De omgeving
House on the Westcliff ligt iets buiten het centrum in een rustige wijk van Hermanus
Tags:
Autoreis
,
Autoreizen
,
Cage diving
,
fly drive
,
Haaieduik
,
Indische Oceaan
,
Kaapstad
,
Maatwerk
,
Maatwerk reizen
,
Regenboog natie
,
Rondreis
,
self drive
,
strand
,
Vakantie
,
Walvis safari
,
wandelen
,
Westkaap
,
Zuid Afrika