Jock Sabie Lodge
De Lodge is gelegen in de groene vallei tussen de bergen van Mpumalanga in Sabie.
Het stadje Sabie is een ideale basis om van hieruit de waterval route en de panorama route te bezichtigen. Er zijn hier verschillende arts en crafts centra, musea en historische plekken te bezoeken. De Lodge ligt midden in Sabie. De Lodge heeft verschillende mogelijkheden van overnachting van self catering tot luxe hotel suites en van back packers tot chalets. Er is een bar en restaurant en zwembad.
Men heeft 10 hotel kamers met TV,koelkast, koffie/thee faciliteiten en airco. De self catering chalets hebben 1 of 2 slaapkamers, volledig ingerichte keuken,lounge, tv en er kunnen 8 mensen in. De log chalets kunnen maximaal 6 mensen accommoderen. Units voor mensen met rolstoel zijn op aanvraag beschikbaar.
Meer afbeeldingen
Ligging |
Kijk ook eens naar...
|
|
|
Perry’s Bridge Hollow ligt in Hazyview, een uitstekende locatie on zowel een bezoek te brengen aan de Panorama Route of het Kruger Park.
Meer...
|
De ligging van Rissington Inn in Hazyview is centraal ten opzichte van het natuurschoon van de Drakensbergen en het Krugerpark. De directe omgeving is bosrijk met vele bloeiende struiken en een overvloed aan vogelsoorten en een mooi uitzicht over de Sabie River Valley.
Meer...
|
The Royal Hotel, gelegen in Pilgrims Rest is onlangs gerestaureerd om de ware Victoriaanse stijl te laten weerspiegelen. Dit nationale monument is bekend om zijn atmosfeer, service en faciliteiten die van wereldklasse zijn.
Meer...
|
U bezoekt bekende en minder bekende gebieden van 4 provincies van Zuid-Afrika. Natuurlijk Gauteng, waar onder andere Johannesburg in ligt, maar verder Limpopo, Mpumalanga en KwaZulu Natal. Het mini koninkrijk Swaziland. U begint met de Soutpansbergketen en het noordelijke gedeelte van het Krugerpark. Daarna bezoekt u de Blyde River Canyon, het Kruger Park en Swaziland. Het noordelijke gedeelte van KwaZulu Natal met St. Lucia, Hluhluwe en de Drakensberg en.Natuurlijk heeft u ook een dag de tijd om Johannesburg op eigen gelegenheid te bezoeken. U kunt deze stad nog beter leren kennen met een gids, om zodoende onder andere Soweto te bezoeken.
Meer...
|
Voor degene die geen maand de tijd heeft maar toch veel verschillende gebieden van Zuid-Afrika wil zien, hebben we geprobeerd een reis samen te stellen die een goede indruk van Zuid-Afrika geeft. De reis begint in Johannesburg en via de Panorama Route, het Kruger Park en Swaziland bereikt u de provincie KwaZulu Natal. Hier vindt u onder andere de St. Lucia Wetlands/iSimangaliso Wetland Park, het Hluhluwe/Imfolozi Park en een rijke Zulu cultuur. Na een relaxdag aan de Indische Oceaan of een bezoek aan Durban vliegt u naar Port Elizabeth. Vanaf hier reist u naar Kaapstad via de Tuinenroute, Oudtshoorn, Hermanus, bekend van de walvissen en de wijngebieden in de Westkaap. Deze route kunt u ook andersom maken.
Meer...
|
|
De omgeving
Jock Sabie Lodge is gelegen in de groene vallei tussen de bergen van Mpumalanga.
Het stadje Sabie is een ideale basis om van hieruit de waterval route en de panorama route te bezichtigen.
Tags:
Autoreis
,
Autoreizen
,
Big 5
,
Big Five
,
Cultuur
,
fly drive
,
Kruger Park
,
Maatwerk
,
Maatwerk reizen
,
panorama route
,
Rondreis
,
Safari
,
SAN parks
,
Swaziland
,
Voetbal 2010
,
Zuid Afrika